Спортсмени Менщини – призери чемпіонату Сумської області

13-14 лютого відбувся чемпіонат Сумської області з легкої атлетики на призи заслуженого майстра спорту України, Олімпійського чемпіона у штовханні ядра Юрія Білонога.
Ангеліна Шепель, Богдан Ценцеря та Кирил Дергозій стали переможцями чемпіонату, а починаючий спортсмен Костя Савицький виборов срібло.
За словами тренера Надії Таратухіної, на змаганнях її вихованці не просто взяли золото та срібло, а й неабияк покращили свої особисті результати.
Джерело: міськрада http://bit.ly/3S6Kour
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...