Спогади учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. ВІДЕО

Вчора, 14 грудня, Україна вшановувала учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Менський краєзнавчий музей імені В.Ф. Покотила опублікував інтерв’ю з учасником ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Зимницьким Валентином Григоровичем. Колишній водій бензовозу, який заправляв машини у Чорнобилі, ділиться згадками про Прип’ять, життя після аварії, як встановлювали пам’ятний знак чорнобильцям у Мені.
Відео: https://www.facebook.com/menamuseum/videos/430116101476272
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...