Сьогодні на Червоному мосту сталася ДТП.
Сьогодні близько першої ночі на Червоному мосту сталася ДТП. Водій автомобіля Субару Легаси не впорався з керуванням і, протаранивши відбійник, злетів з дороги мало не в річку. Автомобіль зайнявся. На місце прибули працівники МНС. На щастя, ніхто суттєво не постраждав. За словами чергових лікарів, всі пасажири та водій мають ознаки алкогольного сп’яніння.



Фото Сергія Крицького
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...