Сміттєві баки від стоматполіклініки перенесли за ЦКДМ

Менщина
Менщина

Сміттєві баки від стоматполіклініки перенесли за ЦКДМ

У грудні 2024 року біля менської стоматполіклініки невідомі спалили сміттєві баки – https://t.me/menshchyna/25839

Як повідомила “Місцевим медіа” інспекторка з благоустрою “Менакомунпослуги” Лідія Саповська, вирішили змінити локацію. Тепер сміттєвий майданчик знаходиться ближче до поліції, позаду Центру культури та дозвілля молоді.

Світлана Чичкан, “Місцеві медіа”

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення