Сміттєві баки від стоматполіклініки перенесли за ЦКДМ

У грудні 2024 року біля менської стоматполіклініки невідомі спалили сміттєві баки – https://t.me/menshchyna/25839
Як повідомила “Місцевим медіа” інспекторка з благоустрою “Менакомунпослуги” Лідія Саповська, вирішили змінити локацію. Тепер сміттєвий майданчик знаходиться ближче до поліції, позаду Центру культури та дозвілля молоді.
Світлана Чичкан, “Місцеві медіа”
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...