Складено перші протоколи на тих, хто спалює листя

У кінці серпня міський голова Геннадій Примаков на своїй фейсбук-сторінці розмістив інформацію про появу екологічних інспекторів. Вони повинні виявляти громадян, які спалюють листя та іншу рослинність (детальніше https://goo.gl/d6Bxsp )
Про перші результати “Менщині” розказала заступник міського голови Тетяна Вишняк:
“Станом на п’ятницю, 7 вересня, до міськради надішло 3 протоколи. Далі буде проведена адміністративна комісія, де вирішуватимуться ці питання, викликатимуться порушники і накладатимуться штрафи: на фізичних осіб – мінімальний штраф 340 грн, на юридичних осіб – 850. Янщо правопорушення вчинено повторно – сума буде більше тисячі. Всі протоколи складено на фізичних осіб”