Шестеро Менських медалістів отримали грошову премію

Менщина
Менщина

Шестеро Менських медалістів отримали грошову премію

Андрій Гапон

На початку року Менською міською радою була прийнята “Програма підтримки молодіжних ініціатив та обдарованої молоді”. Нею передбачено, що учні, які отримали медалі (незалежно від їх гатунку) або ж набрали під час здачі ЗНО 200 балів, отримують грошову винагороду у розмірі однієї тисячі гривень.
На жаль, максимальний результат у ЗНО ніхто з наших школярів не показав, однак, 6 менських учнів таки підтвердили свої медалі. За успіхи у навчанні по тисячі гривень отримали:
– Юлія Картун;
– Владислав Гапоненко;
– Катерина Лазаренко;
– Лілія Білець;
– Марія Шамрук;
– Владислав Драгун.
Відповідні кошти вже перераховані на їх каркові рахунки.
Також, у Мені цього року дві випускниці – учасниці Менської молодіжної ради отримали подарунки від мерії та місцевих підприємств.

За інформацією Менської міської ради

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення