ЩО ТАМ У СУСІДІВ. На Сосниччині виловили більше тонни загиблої риби

ЩО ТАМ У СУСІДІВ. На Сосниччині виловили більше тонни загиблої риби
1 вересня у Сосницькій громаді було виловлено близько півтори тонни загиблої риби. В очищенні водойми взяли участь: представник Сосницької селищної ради та КП “Благоустрій-Сосниця”, представники Пекарівського та Задесенського старостатів, активіст Віталій Черниш, представник екологічної інспекції, пожежники (ДСНС), працівники рятувальної станції.
До роботи було залучено два човни. Захисний одяг, засоби індивідуального захисту, гігієни та деззасоби надала санітарно-епідеміологічна служба.
Джерело: tinyurl.com/y3y9txa2
Ольга Довженко, “Місцеві медіа”
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...