Що буде з міським водогоном?
![]()
Намагання міськради забрати міський водогін у приватного підприємства і передати його в користування комунальному викликало бурхливі обговорення на засіданнях постійних комісій міської ради 29 та 30 червня.
Міськрада вимагає від ТОВ “Менський комунальник” повернути орендоване майно: комплекс споруд та обладнання для водопостачання та водовідведення, у зв’язку з тим, що 1 червня закінчився строк договору оренди.
Якщо ж “Менський комунальник” не погодиться передавати їй вказане майно, то міськрада грозиться уповноважити КП “Менакомунпослуга” звернутися до правоохоронних органів та “вчинити дії щодо встановлення контролю над комунальним майном”.
Про це йдеться у проекті рішення, який нещодавно було оприлюднено на сайті міської ради та за прийняття якого скоро голосуватимуть депутати. Ознайомитись з його повним текстом можна тут.