Рубрика “Колонка мера”. Менський міський голова відзвітував за виконану роботу з 1 травня до 1 червня

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Рубрика “Колонка мера”. Менський міський голова відзвітував за виконану роботу з 1 травня до 1 червня

Нагадуємо, що кожного місяця голова Менської міськради розповідає нам про виконану роботу, а також ділиться планами на наступний місяць.

Виконано з 1 травня до 1 червня

  1. Виконано демонтаж труби біля будівлі колишньої котельні по вулиці Корольова. Триває дослідження можливості її реконструкції та використання як спортивної споруди. Бочку, розміщену біля будівлі, буде демонтовано пізніше.
  2. Триває підготовка дозвільних документів для відкриття соціального магазину. Вивчається питання, яким чином працюватиме магазин – за договором співпраці чи як комунальне підприємство.

  3. Продовжується облагородження території міського пляжу: завезено пісок; прибрано очерет; завезено стовпи для вуличних ліхтарів; закріплено відповідальну особу, яка буде підтримувати порядок на пляжі.

  4. Щодо запланованого зариблення частини озера ми звертались до Чернігівського рибхозу. Як виявилось, малька вже немає – зараз вже не сезон. Тому це буде відкладено на наступний рік.

  1. Зроблено вуличне освітлення біля будинку №4 по вулиці Червона площа (біля райдержадміністрації) та частково – мікрорайону за міською поліклінікою.

  2. Тривають роботи по благоустрою вулиці Шевченка. Вздовж тротуарів посіяли траву. Нові поребрики вже є, замовлено лавочки для зон відпочинку вздовж вулиці.

  3. Триває облагородження Парку Небесної сотні. Замовлені лавочки, трибуна, ворота та ще одна качеля. Також там планується встановити туалет.

  4. Відбулись перші засідання нового дорадчого органу при міськраді – молодіжної ради.

  5. Завершується облаштування зони відпочинку біля магазину “Смак”, яке ведеться спільними зусиллями міськради та власників “Смаку”.

Плани з 1 червня до 1 липня:

  1. Продовжується облаштування міського пляжу: заплановано зробити там вуличне освітлення, пофарбувати дамбу та зробити її підсвітку. Замовлено бруси (щоб перекрити в’їзд на територію пляжу) та понтон.
  2. Планується залучати міських підприємців до співпраці на міському пляжі – щоб торгували там морозивом чи квасом.

  3. Роботи щодо спорудження дитячого майданчику навпроти магазину “Лілея” по вулиці Шевченка тривають, планується завершити все цього місяця.

  4. Планується оновити дорожню розмітку в місті, в першу чергу – пішоходні переходи.

  5. Заплановано ямковий ремонт вулиць Крилова, Просужого, Лермонтова.

  6. Будуть продовжуватись роботи по встановленню вуличних ліхтарів у мікрорайоні за поліклінікою – освітлення потрібно ще провести до останнього будинку.

  7. Планується суботник у парку Шевченка – прибрати сміття, покосити траву. За пропозицією представників “Цивільного корпусу “Азов” плануємо облаштувати у парку спортивний майданчик. Для його виготовлення використовуватимуться, по можливості, фрагменти атракціонів, які будуть демонтуватись.

  8. Дитячий майданчик біля центрального входу в парк Шевченка планують відремонтувати. Також відремонтовано карусель, яку планується встановити там.

  9. Серед планів – розвиток центру міста, можливо, зону відпочинку біля магазину “Смак” буде розширено до “Лагросу”. Зараз ідуть обговорення з власниками магазину.

  10. В рамках проведення Днів сталої енергетики планується відвідання пришкільних таборів. Представники комунального підприємства та міськради проводитимуть роз’яснювальну роботи з учнями щодо роздільного збору сміття.

  11. Планується облаштувати нові торгові ряди на міському центральному ринку. Очікується залучення інвесторів, вже проведено переговори з керівництвом райспоживспілки з цього приводу.

  12. Є домовленість з ПП “Менський аграрник” щодо безкоштовної поставки м’яса для міських дитсадків, на зекономлені кошти планується купити дітям овочі, фрукти чи солодощі.

  13. Щодо проведення Троїцького ярмарку – планується виставка тризубів, конкурс яких був анонсований на нашому сайті. Обов’язково буде намет від міської ради, обов’язково чимось будем частувати. Що там буде – розповідати не хочу, так буде цікавіше.


Нагадуємо, підписатись на “Менщину” можна у соцмережах:
Вконтакті: https://vk.com/menshchyna
Однокласники: http://ok.ru/menshchyna
Фейсбук: https://www.facebook.com/menshchyna

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення