Російські військові поцілили в об’єкт інфраструктури в Менській громаді

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Російські військові поцілили в об’єкт інфраструктури в Менській громаді

Сьогодні, 16 травня, у Менській громаді зафіксовано влучання в обʼєкт транспортної інфраструктури. Про це повідомив начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Також, за інформацією ОВА, у двох районах області, серед яких і Корюківський, зафіксовані влучання по обʼєктах критичної інфраструктури. Наразі інформація про масштаби руйнувань уточнюється.

Джерело: Telegram-канал начальника Чернігівської ОВА В’ячеслава Чауса – go.mmedia.com.ua/uBSHfu

“Місцеві медіа”

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення