Річку почистили від різаку
У п’ятницю, 1 липня, силами працівників бюджетної сфери, культури, освіти та небайдужих містян відбувся суботник на місці активного відпочинку біля річки у Мені. Прибирали прибережну територію від водяного різаку (джерело: міськрада https://bit.ly/3AoVeEX )
Як повідомив міський голова, дно ще не обстежували: “Договір уклали, але водолази поки що зайняті”.
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...





