Редакційна політика

Про відповідальність

Відповідальність за публікацію на сторінках “Менщини” дописів та коментарів, зокрема за публікацію недостовірних фактів або інформації, яка шкодить честі, гідності й діловій репутації осіб, несуть користувачі, які їх опублікували.

Про оскарження

Особа, яка вважає, що були опубліковані дописи та коментарі, які містять недостовірні факти, або інформацію, яка шкодить честі, гідності й діловій репутації осіб, має право повідомити про це редакцію, навівши докази. Якщо наведені докази будуть беззаперечними, редакція опублікує спростування недостовірної інформації або видалить цю інформацію.

Про публічність

Користувачі можуть публікувати дописи й коментарі лише від власного імені та прізвища. Якщо акаунт користувача передбачає наявність фотографії, то в ньому має бути розміщена реальна фотографія автора, на якій чітко видно його обличчя.

Про ідентифікацію

Редакція має право на дії, направлені на ідентифікацію користувача, та право блокувати акаунти користувачів, видаляти дописи й коментарі користувачів, яких не може ідентифікувати (встановити відповідність користувача реальній особі).

Про норми спілкування

Користувачам, які публікують дописи й коментарі рекомендовано дотримуватися принципів, викладених у Декларації поведінки журналістів, яка доступна за посиланням https://mena.org.ua/deklaratsiya/.

При розміщенні та обговоренні публікацій на сторніках «Менщини» забороняється:
– Публікувати недостовірні факти
– Ображати інших учасників дискусії та третіх осіб
– Вживати нецензурну лексику