Протягом першого місяця проїзд у міській маршрутці – безкоштовний

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Протягом першого місяця проїзд у міській маршрутці – безкоштовний

Раніше “Менщина” публікувала замітку про появу громадського транспорту у Мені, де було зазначено вартість проїзду (три гривні).

Однак сьогодні на сайті міської ради з’явилася інформація наступного змісту:

“Містом курсує маршрутка за двома маршрутами 1(Лермонтова-Сіверський шлях) та 2 (Сидоренка-Сіверський шлях). Протягом місяця плата за проїзд не встановлена, оскільки маршрут “пробний”.

Приймаються звернення та зауваження щодо зупинок і часу відправки. Звертатися з пропозиціями просимо на електронну адресу: miskradamena@gmail.com або за телефоном 2-12-42.”

Ми зв’язалися з перевізником, який підтвердив цю інформацію. Отже протягом першого місяця проїзд у міській маршрутці – безкоштовний.

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення