Проблема переповнених сміттєвих контейнерів
Сьогодні довелося поспілкуватися з директором КП “Менакомунпослуга” Неберою Олегом Леонідовичем та запитати про ситуацію з несвоєчасним вивозом сміття. Ось що він розповів:
“У нас зламалися обидві машини. В однієї машини вийшла з ладу гідравліка, а в іншій – проблеми з двигуном, запчастини не можуть знайти. Зараз робиться все можливе для вирішення питання і один автомобіль повинен запрацювати уже сьогодні. Його має вистачити на збір сміття два рази на тиждень по місту.
Прибиралося місто в останні дні за допомогою трактора, а робітники руками збирали непотріб, через це ми і не встигали тримати місто в чистоті.
Зараз ситуація стабілізується”

Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...