Позов директора гімназії проти відділу освіти задовольнили

Менщина
Менщина

Позов директора гімназії проти відділу освіти задовольнили

«Менщина» дізналася, що директор гімназії Михайло Кадушко оскаржив через суд рішення відділу освіти Менської райдержадміністрації про винесення йому догани.

Ситуацію коментує начальник відділу освіти райдержадміністрації Віктор Ємець:

  • Михайло Дмитрович отримав догану в зв’язку з неналежною організацією заходу. Мається на увазі ситуація, що трапилася 1 вересня у гімназії, коли на лінійці не згадали воїнів, які загинули в АТО («Менщина» про це писала https://goo.gl/eYG8Gf – примітка редакції). Але директор гімназії подав позов до суду з оскарженням даної догани. Суд задовольнив позов Михайла Дмитровича, і догану було скасовано.

Директор гімназії Михайло Кадушко від коментарів відмовився.

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення