ПОВІДОМЛЕННЯ ЧИТАЧА. “Скільки менян поїхало на День Чернігова?”

Анонім
“Оце дивлюсь на фото наших можновладців на Дні Чернігова й думаю, а коли вони наш День міста переносили, то про людей думали, чи як би собі туди потрапити?! Цікаво, скільки менян поїхало на День Чернігова?”
Фото http://chpek.com.ua/
—
Відправити повідомлення https://mena.org.ua/m/
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...