ПОВІДОМЛЕННЯ ЧИТАЧА. “Чому в Семенівці немає старости?”

Менщина
Менщина

ПОВІДОМЛЕННЯ ЧИТАЧА. “Чому в Семенівці немає старости?”

Читач: “Чому в Семенівці немає старости? З Блистови старости, який виконує у нас обов’язки, ми взагалі на робочому місці жодного дня не бачили. Просимо міську владу посприяти в цьому питанні”

Від редакції. За коментарем ми звернулись до Менського міського голови Геннадія Примакова:

“Наразі старости нема не тільки у Семенівці, але і у інших селах громади — Ушні, Слобідці, Данилівці, Куковичах. Така ситуація склалась через те, що люди звільнялися з відповідних посад, а вибори під час військового стану заборонені.

У старостатах є адміністратори ЦНАПу, які зараз можуть надавати навіть більший перелік послуг ніж староста. Коли у якомусь селі нема старости, то старости сусідніх сел фактично виконують їх обов’язки. Староста з Блистови так само виконує обов’язки старости Семенівки та перебуває на робочому місці”


Відправити повідомлення “Менщині”
через сайт https://mena.org.ua
через мобільний додаток https://bit.ly/2AUvG6f

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення