ПОВІДОМЛЕННЯ ЧИТАЧА. “Чому в Мені квартир не будують?”

Анонім
“Чому в Мені за стільки років не відбувається будівництво новобудов квартир?”
—
Відправити повідомлення https://mena.org.ua/m/
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...