ПОВІДОМЛЕННЯ ЧИТАЧА. Чи викидають нечистоти під Меною?

На адресу “Менщини” прийшло анонімне повідомлення, у якому читач стверджує, що під Меною в садках викидають нечистоти. Чи хтось в курсі про це?
Відправити повідомлення https://mena.org.ua/m/
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...