Понад 60% опитуваних вважають, що треба дивитися по ситуації, а потім визначати форму навчання

Нещодавно “Менщина” у каналах Telegram та Viber провела опитування серед читачів, яке навчання потрібно дітям у школах громади з вересня?
В опитування взяло участь 241 особа. Результати:
21,6% – очне, за умови облаштування сховищ
16,6% – дистанційне;
61,8% – треба бути гнучкими та дивитись по ситуації, яка може змінитись
А у нас – нове опитування 😉
Посилання на канали – опитування там у закріплених повідомленнях:
Telegram https://t.me/menshchyna
Viber https://bit.ly/2ACtEHZ
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...