Понад 45% опитуваних негативно ставляться до політичної реклами у ЗМІ

Нещодавно “Менщина” у каналах Telegram та Viber провела опитування серед читачів, як ставитесь до політичної реклами у ЗМІ під час війни?
В опитуванні взяло участь 154 особи.
Результати опитування:
– 1,3% – позитивно, треба ж людям якось заробляти;
– 14,9% – спокійно, головне, щоб була відповідна позначка;
– 27,3% – ніколи не звертаю увагу на таке;
– 45,5% – негативно, треба мати якісь моральні цінності;
– 11% – з посмішкою, особливо коли реклама йде у ЗМІ, яке намагається підтримувати репутацію “правдорубів”.
А у нас – нове опитування 😉
Посилання на канали – опитування там у закріплених повідомленнях:
Telegram https://t.me/menshchyna
Viber https://bit.ly/2ACtEHZ