Понад 38% опитуваних позитивно ставляться до легалізації медичного канабісу в Україні

Нещодавно “Менщина” у каналах Telegram та Viber провела опитування серед читачів, як ставитесь до легалізації медичного канабісу в Україні, законопроєкт про який підтримало тиждень тому 268 депутатів Верховної Ради?
В опитуванні взяло участь 215 осіб.
Результати опитування:
– 38,1% – позитивно! Давно доведено, що це допомагає при багатьох хворобах;
– 14% – нейтрально, не фокусуюся на цій темі;
– 13,5% – важливо, чи будуть дотримуватися закону? Це наразі невідомо;
– 23,7% – негативно! Це буде легальне прикриття для наркоманів!
– 10,7% – не знаю, треба дослідити це питання.
А у нас – нове опитування 😉
Посилання на канали – опитування там у закріплених повідомленнях:
Telegram https://t.me/menshchyna
Viber https://bit.ly/2ACtEHZ