Понад 10 тисяч абонентів Корюківщини залишилися без світла через аварію

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Понад 10 тисяч абонентів Корюківщини залишилися без світла через аварію

У Корюківському районі сталося аварійне відключення електроенергії. Про це повідомляє АТ «Чернігівобленерго».

Через пошкодження на енергооб’єкті наразі знеструмлено понад 10 тисяч точок обліку. Енергетики вже розпочали відновлювальні роботи, щоб повернути світло в оселі жителів громад району.

Джерело: Чернігівобленерго go.mmedia.com.ua/HVbReH

«Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення