Понад 10 тисяч абонентів Корюківщини залишилися без світла через аварію
У Корюківському районі сталося аварійне відключення електроенергії. Про це повідомляє АТ «Чернігівобленерго».
Через пошкодження на енергооб’єкті наразі знеструмлено понад 10 тисяч точок обліку. Енергетики вже розпочали відновлювальні роботи, щоб повернути світло в оселі жителів громад району.
Джерело: Чернігівобленерго go.mmedia.com.ua/HVbReH
«Місцеві медіа»
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...