Петро Хомрач: “На місці спиляних ялинок посадимо 20 нових дерев”

Менщина
Менщина

Петро Хомрач: “На місці спиляних ялинок посадимо 20 нових дерев”

Нещодавно на території Менської лікарні спиляли ялинки, які вже досить довго прикрашали лікувальний заклад. Вчора ми опублікували кілька фотографій з місця робіт, які викликали чимале обговорення даної ситуації у соцмережах. Після чого за поясненнями ми звернулися до головного лікаря Менської ЦРЛ Петра Хомрача:

  • Ялинкам понад 50 років, вони вже перерослі. Я над цим питанням думав вже не одноразово. Декілька років тому схожа з нашими ялинка впала на Березнянську лікарню і пошкодила дах, добре, що ніхто із людей не постраждав. Така ситуація не поодинока в Україні: у Дніпрі недавно впало дерево біля лікарні і придавило вагітну жінку. Хто буде відповідати, якщо аналогічне трапиться у нас?…

Для того, щоб спиляти дерева, ми виконали всі законодавчі акти. Зверталися до міської ради, викликали еколога. У нас є письмовий дозвіл за підписом мера, де вказано, що дозволяється спиляти 9 дерев (7 ялинок та 2 туї). Роботи виконали у понеділок, залучили спеціаліста, який має відповідний сертифікат по роботі на висоті.

Деревину, що всередині потрухла, та гілки (ті, що горять) залучимо для опалення Макошинської лікарні, а все пригодне або ж передамо якійсь із бюджетних установ (рішенням районної ради) чи пустимо на матеріал, адже в лікарні вистачає робіт, де згодиться дерево.

На місці спиляних посадимо близько 20 молодих дерев, також ялинок та туй. Осінню вже навряд чи встигнемо, а от весною точно це зробимо. Я, коли писав звернення на спил, там же і вказав про відповідні зобов’язання посадити на тому місці ще більше дерев. Якщо треба, можу представити всі документи по виконаним роботам.

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення