ПЕРША СЕСІЯ ОТГ. ТЕКСТОВА ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ



Обрали заступників міського голови з питань діяльності виконкому: Скляр Інна (заступник міського голови), Пеклуха Роман (заступник головного лікаря), Вишняк Тетяна (начальник юридичного відділу РДА).
Людмилу Стародуб обрали керуючою справами виконкому.
30.05.2017 р.
Фото Андрія Гапона
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...