Отець Василь: “Будівництво церкви плануємо після побудови храму”

У 2019 році “Менщина” писала про те, що у Мені по вул. Корольова планують збудувати Греко-Католицьку церкву (детальніше: https://t.me/menshchyna/6229).
“Менщина” поспілкувалась з отцем Василем, що наразі відповідальний за будівництво церкви, щодо будівництва храму та які плани релігійна громада має на майбутнє.
Отець Василь: “Наразі ми вже отримали землю, але спочатку плануємо побудувати тимчасовий невеликий храм на території церкви. Роботи з будівництва плануємо розпочати та закінчити цього року. Триватимуть вони близько місяця.
Після будівництва храму ми вже перейдемо до більш масштабного проєкту з будівництва церкви.
Будівництво церкви досі у планах, але враховуючи війну та проблеми з фінансами, коли вдасться ці плани реалізувати, поки невідомо”.