Олексій Ніженко здобув “бронзу” на чемпіонаті Європи зі спортивного самбо

20 травня в Афінах завершився чемпіонат Європи серед чоловіків і жінок зі спортивного й бойового самбо.
За інформацією Федерації самбо України, українська команда привезла додому 19 нагород (7 – 6 – 6). Це – другий результат і за якістю, і за кількістю здобутих нагород. Зокрема, у спортивному самбо “бронзу” виборов Олексій Ніженко з Чернігова (до 82 кг).
Мати Олексія родом з Городища Менського району. Сам він – гравець менської футбольної команди “Авангард”.
Фото sambo.net.ua
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...