Олександр Мисник: “Не хочу сперечатися щодо госпітального округу”

Андрій Гапон
Останнім часом все більше дискусій виникає про те, де ж буде центр Північного госпітального округу – у Мені чи Корюківці. Поборники Мени неодноразово казали, що головний “козир” Мени – вдале географічне положення. Корюківчани мають свої аргументи стосовно цього питання. За їх розрахунками, до Мени ближче добиратись лише із двох населених пунктів округу із п’яти.
Ми попросили прокоментувати цей аргумент голову Менської районної ради – Олександра Мисника. Проте Олександр Петрович відмовився від диспуту з цього питання. “Я не хочу вступати в перепалки з Корюківкою. Центр буде визначати госпітальна рада, все – крапка”, – такою була відповідь голови Менської райради.