Олександр Манжула: “Як тільки потепліє – будемо ремонтувати майданчики”

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Сергій Сидоренко, житель Загорівки, на своїй Facebook-сторінці підняв тему дитячого майданчика у центрі Мени. Він цікавиться, за чий кошт повинні ремонтуватися майданчики?

Коментар “Менщині” надав директор підприємства Олександр Манжула.

“Майданчики знаходяться на балансі “Менакомунпослуги”. Всі майданчики через тривалий термін експлуатації приходять у непридатний вигляд. Ми їх регулярно ремонтуємо.

Зараз зима. Відправляти туди людей недоцільно. Стане тепліше – ми будемо займатися ремонтом. Що зможемо – відремонтуємо. Ні, то, мабуть, треба буде зносити, адже безпека дітей понад усе.

Також там стоїть міська сцена, яка не використовується. Вона аварійна, дошки вже прогнили, зламалися. Буду піднімати питання, щоб її демонтувати”.

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення