Олександр Манжула: “Як тільки потепліє – будемо ремонтувати майданчики”
Сергій Сидоренко, житель Загорівки, на своїй Facebook-сторінці підняв тему дитячого майданчика у центрі Мени. Він цікавиться, за чий кошт повинні ремонтуватися майданчики?
Коментар “Менщині” надав директор підприємства Олександр Манжула.
“Майданчики знаходяться на балансі “Менакомунпослуги”. Всі майданчики через тривалий термін експлуатації приходять у непридатний вигляд. Ми їх регулярно ремонтуємо.
Зараз зима. Відправляти туди людей недоцільно. Стане тепліше – ми будемо займатися ремонтом. Що зможемо – відремонтуємо. Ні, то, мабуть, треба буде зносити, адже безпека дітей понад усе.
Також там стоїть міська сцена, яка не використовується. Вона аварійна, дошки вже прогнили, зламалися. Буду піднімати питання, щоб її демонтувати”.