Наталія Росомаха – нова керівниця центру первинної медико-санітарної допомоги у Мені

20 червня відбулося засідання наглядової ради Менського центру первинної медико-санітарної допомоги.
На ньому було визначено нову очільницю центру. Як повідомляють “Сусіди.City”, нею стала Наталія Росомаха, яка працює медичною директоркою центру.
У попередньої керівниці, Наталії Корнієнко, закінчився контракт.
Згідно з законодавством, під час воєнного стану і протягом року після його скасування призначення на керівні посади відбуваються без оголошення конкурсу, а за призначенням міського голови. Наталія Корнієнко і порекомендувала на посаду очільниці центру Наталію Росомаху.
Наталія Росомаха презентувала наглядовій раді своє бачення розвитку первинної медицини на Менщині та поділилася планами. Після спілкування з нею, рада одноголосно підтримала її кандидатуру на посаду директорки (джерело: https://bit.ly/3OAHyL3 )