Начальником служби у справах дітей міськради стала Олена Васильчук

У середу, 2 квітня, пройшов конкурс на посаду начальника служби у справах дітей Менської міської ради.
Як повідомила заступник міського голови Тетяна Вишняк, документи на цю посаду подав лише один кандидат – Олена Васильчук. Вона ж і отримала цю посаду.
Раніше Олена Михайлівна працювала провідним спеціалістом служби у справах дітей райдержадміністрації.
Фото з фейсбук-сторінки Олени Васильчук
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...