На жителів Мени складають протоколи за паління листя

Зі слів Ігора Валентєя на жителів Мени складають протоколи за паління листя, а “комунхоз” палить щось не зрозуміле з чорним димом!
Автор звернення прислав фото на сторінку “Менщини” у ВК https://vk.com/wall-30736727_12202
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...