На понад 49% опитуваних війна ніяк не вплинула на рівень споживання алкоголю

Нещодавно “Менщина” у каналах Telegram та Viber провела опитування серед читачів, чи стали ви більше вживати алкогольних напоїв під час війни?
В опитуванні взяло участь 272 особи.
Результати опитування:
– 7,7% – так, більше п’ю. На жаль, лише так вдається приборкати нерви;
– 3,7% – у тому році на початку повномасшабного вторгнення багато пив від нервів. Зараз взяв себе в руки;
– 49,3% – ні, війна ніяк не вплинула на рівень споживання алкоголю;
– 9,2% – навпаки, перестав пити;
– 30,1% – я взагалі не п’ю алкоголь.
А у нас – нове опитування 😉
Посилання на канали – опитування там у закріплених повідомленнях:
Telegram https://t.me/menshchyna
Viber https://bit.ly/2ACtEHZ