На Менщині чоловік нарибалив на 116 тисяч гривень

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

25 вересня під час рейду біля села Овчарівка, рибоохоронний патруль помітив чоловіка, що виловлював рибу дванадцятьма сітками. Виявилося, що мешканець Борзни впіймав 67 рибин: 61 карася сріблястого, 3 окунів і 3 щуки. Загальна маса улову склала 13 кілограмів на суму збитків 116 тисяч 331 гривню.

У порушника вилучили рибу та сітки, склали протокол, а матеріали справи направили до суду.

Джерело: Чернігівський рибоохоронний патруль https://tinyurl.com/yc6tjmck
Ольга Довженко, “Місцеві медіа”

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення