На благодійному концерті зібрали кошти для хворого Станіслава Ющенка
Вчора, 7 травня, у Менській публічній бібліотеці відбувся благодійний концерт.
Захід було організовано на підтримку менянина Станіслава Ющенка. Як зазначає організатор, Артем Тихонов, вдалося зібрати 2 тисячі грн.
У концерті брали участь тріо “Дивина”, Богдан Вербило, Вікторія Кулагіна, Анастасія Гриченко з Мени та гурт “Різні” з Корюківки.
Джерело: фейсбук-сторінка Артема Тихонова https://bit.ly/3B18peC
Нагадаємо, Станіслав Ющенко – військовий 21-бригади, який воював на Бахмутському напрямку, зараз знаходиться у лікарні. Йому збирають кошти на лікування – https://bit.ly/41e5F8i
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...






