На благодійному ярмарку зібрали понад 13 тисяч гривень
У неділю, 11 червня, у Менському Будинку культури відбувся благодійний ярмарок.
На ньому було представлено хенд-мейд вироби, картини, патріотичні сувеніри, випічка, різноманітні смаколики, майстер-класи, патріотична концертна програма.
Було зібрано 13 100 грн. Кошти будуть передані на потреби ЗСУ.
Організатори висловлюють подяку у проведенні місцевим підприємцям та майстрам, які виставили на продаж свої вироби, працівникам та вихованцям станції юних техніків, центру дитячої та юнацької творчості, небайдужим жителям міста, комунальним закладам відділу культури.
Джерело: https://bit.ly/45Vqk4D
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...








