Міськрада: “У менських закладах освіти благодійних внесків не збирали”

Тема “добровільних внесків” від батьків на потреби шкіл та дитячих садків жваво обговорюється останнім часом. Міськрада то забороняє їх збирати, то рекомендує https://goo.gl/MGUery. Думки батьків з цього питання розділилися https://goo.gl/n9Sy5j.
“Менщина” надіслала запит Менській міській раді з питанням, які суми благодійних внесків були зібрані у навчальних закладах Мени (двох школах і трьох дитсадках) у 2018 році? Та на які цілі були витрачені зібрані кошти?
Публікуємо відповідь: “За період 2018 року в закладах освіти Мени кошти від батьків (благодійні внески) на спеціальний рахунок не надходили та, відповідно, видатки не здійснювалися”.
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...