Міськрада проводить опитування щодо стану комунікації в громаді

Вчора, 13 вересня, Менська міськрада запустила опитування жителів Менської громади з метою налагодження зв’язків між жителями громади та органами місцевого самоврядування.
Розпочинається опитування мешканців та представників місцевих засобів масової інформації щодо стану комунікації в громаді.
У опитуванні фігурують питання щодо: оцінки оперативності висвітлення новин/інформації у громаді, потреби у спілкуванні з місцевою владою, посилення активності громадян до вирішення місцевих питань та інші.
Опитування можна пройти за посиланням: https://bit.ly/3xi0HuU або відсканувавши QR-код з фото.
Джерело: https://bit.ly/3BAN6S0
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...