Міське сміттєзвалище облаштовують бульдозером. ФОТО

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Нещодавно читач “Менщини” Олексій Іващенко прислав фотографії міського сміттєзвалища, повідомивши, що сміття “скоро виповзе на трасу” (детальніше https://goo.gl/mJHhwZ ).

Після цього директор КП “Менакомунпослуга” Роман Минець написав, що це застаріла інформація, мовляв, там вже працює бульдозер, який після Мени має відправитися у Макошине. А у суботу, 12 травня, міський голова Геннадій Примаков на своїй інстаграм-сторінці розмістив свіжі фото звалища, повідомивши, що “роботи з облаштування тривають вже 5 днів, доглядач на місці”.

Фото Геннадія Примакова https://www.instagram.com/p/BiquT_9A956/

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення