Міськрада доплачує по півтори тисячі гривень за народження дитини

У Менській громаді діє Комплексна програма у рамках якої, зокрема, кожна родина при народженні малюка додатково до державних виплат отримує півтори тисячі гривень
За минулий рік подібні виплати отримала 71 сім’я, котра зареєстрована і проживає на території Менської міської ТГ. На ці потреби з міського бюджету було витрачено 106,5 тисячі гривень. У середньому, в рамках відповідної Комплексної програми щомісяця по півтори тисячі гривень отримують шість – сім родин.
Для отримання виплати протягом встановленого терміну (не пізніш як через півроку після народження малюка) необхідно подати до міської ради копії паспорта й ідентифікаційного коду батька чи матері та свідоцтва про народження малюка. Необхідно також мати відкритий рахунок для виплат у ПриватБанку.
Вже з початку нинішнього року до міськради з подібними заявами звернулися дві сім’ї.
Джерело: міськрада http://bit.ly/3iRIN9Z