Меняни надають перевагу каві в магазині “Смак”

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Минулого місяця ми провели опитування серед наших читачів де їм подобається пити каву в Мені https://vk.com/menshchyna?w=wall-30736727_12183. Проголосувало 258 чоловік. З них 127 осіб люблять пити каву в магазині “Смак”, 38 чоловік в піцерії “Смак”, 17 менян п’ють каву в кафе “Добриня”, 6 осіб в кафе “Корона”, 4 людини в ресторані, та 66 опитаних десь в іншому закладі.

Меняни надають перевагу каві в магазині “Смак”

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення