”Менський комунальник” пропонує міськраді відшкодовувати частину тарифу на воду

Менщина
Менщина

Вчора, 8 серпня, у приміщенні міськради відбулося засідання комісії по питанню тарифів на водопостачання.

На зустрічі були присутні міський голова Геннадій Примаков, директор ТОВ “Менський комунальник” Василь Зима, представники міських ОСББ.

Василь Юхимович наполягав на відшкодуванню міськрадою різниці за воду, Геннадій Анатолійович з цим не погоджувався. Представники ОСББ пропонували урізати видатки “Комунальника”.

Детальніш – на відео Олексія Прищепи
https://youtu.be/mr-ThKRu2GE

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення