МЕНСЬКИЙ ФОРУМ: Про проблеми у Березні
“Допоможіть у розвитку смт.Березна. Селище готується стати центром ОТГ…. В Березні немає навіть автобусної зупинки! (Колишній автовокзал перетворено на ще одну торгову точку). Після того, як Будинок культури віддано церковній громаді (справедливо), нині не вирішено питання з новим культурним центром. Немає, навіть, де зібратись людям для обговорення актуальних питань… Ви боретесь за розвиток Мени. Використайте, будь ласка, свої методи для Березни заодно. Березинець.”
Рубрика МЕНСЬКИЙ ФОРУМ – це майданчик для публікації повідомлень читачів. В цій рубриці кожен може опублікувати суспільно-важливе повідомлення, новину, питання, які не суперечить етиці та законодавству (зокрема, анонімно).
Відправити повідомлення в редакцію можна скориставшись спеціальною формою на нашому сайті, або будь-яким іншим способом https://mena.org.ua/kontakty/
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...