МЕНСЬКИЙ ФОРУМ: Про проблеми із вивозом сміття
Редакція “Менщини” отримала анонімне повідомлення про те, що, мол, “на вулиці вже місяць не вивозиться сміття…” Шановний анонім, пришліть, будь ласка, також адресу вулиці, щоб ми могли перевірити, чи дійсно є ця проблема.
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...