МЕНСЬКИЙ ФОРУМ: Про дороги

Менщина
Менщина

“Всім привіт! Хочу поділитися “радістю”. Врешті, “відремонтували ” дорогу Мена-Макошине: деякі (навіть, не всі) ями засипали щебнем… і все. Хотіли подякувати за “якісну” роботу, але не знаємо кому?Якщо хтось знає, підкажіть ”
_
– Рубрика МЕНСЬКИЙ ФОРУМ – це майданчик для публікації повідомлень читачів. В цій рубриці кожен може опублікувати суспільно-важливе повідомлення, новину, питання, які не суперечить етиці та законодавству (зокрема, анонімно).
Відправити повідомлення в редакцію можна скориставшись спеціальною формою на нашому сайті, або будь-яким іншим способом https://mena.org.ua/kontakty/

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення