МЕНСЬКИЙ ФОРУМ: Про Бігач
“Оце такий “ремонт” дороги зробили у Бігачі! Це просто насмішка якась. Ні пройти, ні проїхати не можна! ”
_
– Рубрика МЕНСЬКИЙ ФОРУМ – це майданчик для публікації повідомлень читачів. В цій рубриці кожен може опублікувати суспільно-важливе повідомлення, новину, питання, які не суперечить етиці та законодавству (зокрема, анонімно).
Відправити повідомлення в редакцію можна скориставшись спеціальною формою на нашому сайті, або будь-яким іншим способом https://mena.org.ua/kontakty/
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...

