Менські та сосницькі велотуристи з’їздили до Білої кручі
У неділю активісти проекту “Менщина туристична” здійснили чергову велоподорож. Ось що розповіла про подорож Вікторія Неруш, “Менщина туристична”
https://www.facebook.com/groups/176945459392517/permalink/361412284279166/
“Ура! Ми повернулися з найтяжчого веломаршруту цього літа! При цьому побили декілька рекордів: набрали найбільшу кількість учасників – 15! (9 з них – меняни, 6 – сосничани), по-друге – досягли найсхіднішої точки Менського району, а точніше, кордону з Сосницьким районом на Десні. Рекордною була спека, ми наїздили 55 км(!). Але при цьому мали змогу зачаруватися Десною, Білою кручею, як свого часу це робив Олександр Довженко! Дякуємо “туристичним фанатам” Сосниччини Андрію Ткачу, Віталію Супруну та їх друзям за навігацію (там без супроводу дуже важко знайти всі об”єкти), за смачнючу юшку, березовий сік та водичку, які рятували нас від спеки. Не побоюся зізнатися – ця поїздка була перевіркою для багатьох на витривалість: ми падали, ломалися велосипеди, паморочилося від спеки в голові, засмага досягала кольору “вареного раку”. Але ми перемогли, і довели, в першу чергу, собі, що подорожі рідним краєм є захоплюючими, екстремальними, приємними та корисними. Гайда з нами наступного разу!”
Фото з ФБ-групи “Менщина туристична”










