Менські рятувальники провели профілактичні бесіди зі школярами

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Менські рятувальники провели  профілактичні бесіди зі школярами
22 березня провідний інспектор Менського районного відділу Управління ДСНС України у Чернігівській області Павло Тичина провів профілактичні лекції на тему “Основи безпеки життєдіяльності” з учнями Покровської та Феськівської шкіл.

Метою заходу було розширити та систематизувати знання дітей про безпечну поведінку у різних життєвих ситуаціях, напередодні весняних канікул.

В ході занять до дітей доведені основні заходи безпеки у побуті, а також роз’яснені дії у разі виникнення пожежі та при виявленні вибухонебезпечних і підозрілих предметів.

Керівництво закладів освіти подякувало рятувальнику за корисну інформацію, яка була доведена до школярів.

За інформацією Менського районного відділу ДСНС України у Чернігівській області

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення