Менські борці – призери у Чернігові

25 листопада в Чернігові проходили змагання кубка Чернігівської області з вільної боротьби серед юнаків.
У змаганнях взяли участь спортсмени з Чернігова, Ніжина та районів області. Менський район на цих змаганнях представляли учні відділення вільної боротьби ДЮСШ «Колос».
У двобоях чемпіонами та призерами змагань стали: Артем Отрощенко, Іван Захленюк, Дмитро Лисиця, Олександр Санніков, Ярослав Зелений, Денис Давиденко, Богдан Давиденко, Віталій Білик.
Команду до змагань підготував тренер-викладач ДЮСШ «Колос» Дмитро Коноваленко.
За інформацією Олександра Кириченка
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...