Менські борці – призери у Чернігові

Менщина
Менщина

Менські борці – призери у Чернігові

25 листопада в Чернігові проходили змагання кубка Чернігівської області з вільної боротьби серед юнаків.

У змаганнях взяли участь спортсмени з Чернігова, Ніжина та районів області. Менський район на цих змаганнях представляли учні відділення вільної боротьби ДЮСШ «Колос».
У двобоях чемпіонами та призерами змагань стали: Артем Отрощенко, Іван Захленюк, Дмитро Лисиця, Олександр Санніков, Ярослав Зелений, Денис Давиденко, Богдан Давиденко, Віталій Білик.

Команду до змагань підготував тренер-викладач ДЮСШ «Колос» Дмитро Коноваленко.

За інформацією Олександра Кириченка

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення