Менська поліція пояснила як притягнути до відповідальності за спалення сміття

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Менська поліція пояснила як притягнути до відповідальності за спалення сміття

Самовільне випалювання рослинності або її залишків є адміністративним правопорушенням. Ми поцікавились у поліції, яким чином можна притягнути порушника до відповідальності? Вони пояснили. Все досить просто. Але поки що заяв про такі порушення до поліції не надходило.

Якщо біля вашого будинку хтось запалив вогнище, телефонуйте 102. До вас приїде ваш дільничний офіцер поліції і складе протокол. Для цього потрібні будуть двоє свідків, що його підпишуть. Якщо порушник не бажає пред’являти паспорт, його ім’я може бути записане у протокол зі слів свідків, подальше ж з’ясування його особи та паспортних даних – справа поліції.

Якщо ж порушник вже зник з місця пригоди – встановити особу порушника неважко, адже зазвичай люди палять сміття біля власних будинків. Шукати і з’ясовувати особу порушника – це вже справа дільничного.

Далі протокол буде передано до адміністративної комісії при міськраді, яка призначить дату розгляду справи, викличе порушника і визначить розмір штрафу. Згідно законодавства, він може складати від 170 грн до 340 грн. У разі ж повторного порушення протягом року розмір штрафу зростає: від 340 грн до 680 грн.

Ви також можете заявити про правопорушення письмово. Якщо правопорушення зафіксовано на фото – можна додавати його до заяви.

Фото з сайту menapolitsiya.wordpress.com

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення